KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12645405

nr 1264 5405

Skulptur

Benarbete, 1970-tal, Ryssland. Längd: 48, höjd: 16 cm

Kondition: slitage, skador, lösa delar

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 15 juli 2019
kl 18:56:35